برنامه عصرانه با کتاب «کافه کتاب تدبیر»

 

بازخوانی ، تحلیل و معرفی  کتاب «اثر مرکب»

شناسنامه کتاب اثر مرکب :

نویسنده : دارن هاردی

مترجم: علیرضا خاکساران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷

ناشر : نشر آموخته

· خرید کتاب

برای خرید این کتاب  در اصفهان به کافه کتاب تدبیر واقع در طبقه همکف سازمان مدیریت صنعتی اصفهان –خیابان میر- خیابان مصلی پلاک ۷۴ مراجعه نمایید یا با شماره  تلفن ۳۶۶۳۷۲۰۸ تماس بگیرید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

 شماره تماس: ۸-۳۶۶۳۷۲۰۶ و ۱۴-۳۶۶۲۰۶۱۲

درباره ی آقای مهندس مسعود حاج رسولی ها:

 مسعود حاج رسولی هاکارشناس ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه اصفهان

 دانشجوی دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار سازمان مدیریت صنعتی

 مدیر عامل شرکت بنیاد بتن اصفهان

 عضو هیئت مدیره موسسه خیریه کسا

 مدیر نمونه جوان کشور در سال ٨٩

 تولید کننده نمونه جوان استان در سال ٩٠

درباره کتاب بازیکن تیمی اثر مرکب

کتاب اثر مرکب کتابی فوق العاده در زمینه موفقیت است. یکی از ویژگی های این کتاب در مقایسه با دیگر کتاب ها که تنها در آینده سیر می کنند این است که برای شما از قدرت “الآن” صبحت می کند. همه ما میدانیم که موفقیت علم است، موفقیت اکتسابی است، موفقیت از درون ما شکل می گیرد یا از همه مهم تر اینکه «موفقیت شانسی نیست :)»

دارن هاردی، ناشر و دبیر مجله موفقیت است و چیزی در حدود بیست سال است که جزو سرآمدان مهارت فردی و موفقیت می باشد. او در این کتاب از اصول موفقیت خودش برای ما می گوید. تصمیمات ما آینده و سرنوشت ما را رقم می زند، آینده دقیقا همان چیزی است که ما آن را می سازیم.

حال بیایید با هم نگاهی به خلاصه این کتاب جذاب بیندازیم:

دارن هاردی میگوید هیچ فرمول مخفی، دارو یا راه حل ساده ای برای موفقیت وجود ندارد. هیچ وقت نمی توانید با مالیدن یک کرم روی صورتتان، بیست سال جوانتر شوید. موفقیت در دنیا به سرعت به وجود نمی آید. فرآیند پولدار شدن سخت، پر زحمت و ملال آور است. پس باید منظم و متعهد به این برنامه ها باشید تا به موفقیت برسید.

چگونه همیشه برنده شوید!

اگر در جست‌وجوی موفقیت و پیشرفت شخصی هستید و یا به دنبال راهی واقعی و مطمئن برای تغییر زندگی و تحقق بخشیدن به رویاهایتان می‌گردید، خواندن کتاب اثر مرکب نوشته‌ی «دارن هاردی» نویسنده‌ی آمریکایی و ناشر مجله «موفقیت» را از دست ندهید. هاردی این کتاب را براساس تجربیات اثبات‌شده و سودآور نوشته و در آن به چگونگی به‌کارگیری استعدادها در جهت استفاده از فرصت‌های موجود پرداخته است. این کتاب راه‌های پیروزی در رقابت‌ها و چالش‌های زندگی را پیش روی مخاطبان قرار می‌دهد.

دارن، خلاصه‌ی بهترین‌هاست!

دارن، خلاصه‌ی بهترین‌هاست!» این جمله را آنتونی رابینز بزرگ‌ترین سخنران انگیزشی جهان درباره‌ی دارن هاردی گفته است.

دارن هاردی موسس و سردبیر مجله‌ی موفقیت در امریکاست. به گفته‌ی خودش او هر سال با متخصصان بسیاری گفت‌وگو می‌کند، مقاله‌ها و کتاب‌های زیادی را خوانده و بررسی می‌کند و با افراد مشهور از جمله بازیگران، قهرمانان ورزشی، سرمایه‌گذاران بزرگ و صاحبان کسب‌وکار موفق ملاقات می‌کند و در نتیجه همه‌ی فنون موفقیت، رشد و پیشرفت شخصی را پیدا کرده و به حالت قابل ارائه برای دیگران تبدیل می‌کند.

او حاصل تلاش‌هایش را در کتاب اثر مرکب «compound effect» منتشر کرده که به بیش از بیست زبان ترجمه شده و میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رفته است. همه‌ی حرف هاردی در این کتاب این است که عامل موفقیت‌ها «جمع قدم‌های کوچک که ثابت قدم برداشته می‌شوند» است