تجارت با آفریقا

پنجره‌ای به جهان، پنجره‌ای به سوی فرصت‌های تجاری

 اگر قصد تجارت و ورود به بازارهای بین‌المللی را دارید و یا میخواهید توانمندی‌های خود و یا کسب‌وکارتان را در جمع بزرگان صنعت ایران معرفی کنید، این همایش، فرصت بینظیری برای موفقیت شما فراهم شده!

برای مشاوره رایگان این فرصت ویژه همین الآن نام و شماره تماس خود را وارد فرمایید:

چرا این همایش فرصت بینظیری برای شماست؟

در این همایش هر آنچه برای بررسی فرصت تجارت با آفریقا و یا شبکه‌سازی و ارتباط موثر با افراد تاثیرگذار در صنعت نیاز است، فراهم بوده و شما میتوانید علاوه‌بر شناخت مزیت‌ها، چالش‌ها، حمایت‌های دولتی، تیازها و منابع کشورهای آفریقایی و موارد اینچنینی کسب‌وکار خود را به دیگران  معرفی نموده، برند خود را ارتقا و مشتریانی به دست آورید.

سفرا

حضور سفرا

در این همایش سفرای ۱۵ کشور مطرح آفریقایی از جمله آفریقای جنوبی، مصر و… حضور داشته و از قرفه‌های نمایشگاهی بازدید میکنند.

حضور معاون محترم وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت

در این همایش جناب آقای مهندس مهدی ضیغمی معاون محترم وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت حضور داشته و سخنرانی با موضوع تشریح الزامات تجاری و اقتصادی بخش دولتی در رابطه با تجارت و سرمایه‌گذاری در کشورهای آفریقایی، خواهند داشت.

دکتر رضایی

حضور رئیس محترم اداره سوم آفریقای وزارت خارجه

در این همایش جناب آقای دکترعلی اکبر رضائی، رئیس محترم اداره سوم آفریقای وزارت خارجه حضور یافته و سخنرانی با موضوع تشریح رویکردهای جمهوری اسلامی ایران در قبال کشورهای آفریقایی خواهند داشت.

حسینی

حضور رئیس محترم مرکز تجارت ایران و آفریقا – ساحل عاج

در این همایش جناب آقای دکتر مهدی حسینی، رئیس محترم مرکز تجارت ایران و آفریقا – ساحل عاج حضور یافته و سخنرانی با موضوع فرصت‌ها، چالش‌ها و راهکارهای تجاری علمی و ححقوقی و مبادلات پولی و بانکی با آفریقا خواهند داشت .

میرزرگر

حضو جناب آقای دکتر محسن میرزرگر

در این همایش جناب آقای دکترمحسن میرزرگر، مشاور و مدرس صادرات و واردات حضور یافته و سخنرانی با موضوع تحلیل تجارت خارجی ایران و آفریقا با رویکرد صادرات و سرمایه‌گذاری خواهند داشت.

برای بررسی این فرصت  ویژه و انتخاب بهترین تصمیم پوستر شرایط اسپانسری را همین الآن دانلود نمایید:

[dsm_gradient_text gradient_text=”فرصتی به شدت ویژه!” _builder_version=”4.23.1″ _module_preset=”default” header_level=”h2″ header_font=”|800|||||||” header_font_size=”45px” text_orientation=”center” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″][/dsm_gradient_text]

توانمندی‌های خود را در معرض دید سفرا و نمایندگان تجاری قاره آفریقا قرار دهید!

پوستر اسپانسری

شما میتوانید علاوه بر شرکت در این همایش و بهره‌مندی از فرصت بررسی تجارت با آفریقا، کسب‌وکارتان را به شکل ویژه‌ای معرفی نمایید!

این یک فرصت بینظیر است چرا که علاوه‌بر حضور سفرا و شخصیت‌های سیاسی، مخاطبین این همایش همه جزء مدیران، صاحبین کسب‌وکار، بازرگانان و افراد به شدت سطح بالا هستند که شاید هیچگاه چنین فرصتی برای شما پیش نخواهد آمد!

برای مشاوره رایگان این فرصت ویژه همین الآن نام و شماره تماس خود را وارد فرمایید: